Skip to content
Menu
0
Your cart is empty. Go to Shop

wyróżnij się w sieci

Strona WWW w sieci jest sercem biznesu. Miejscem, w którym możesz w pełni wyrazić siebie i podkreślić osobowość marki, którą rozwijasz. E-booki pozwolą Ci ruszyć z miejsca i zająć się tym, co spędza Ci sen z powiek! Po ich lekturze zdobędziesz wiedzę potrzebną podczas budowy oraz obsługi strony WWW na WordPressie, który jest obecnie najpopularniejszym i najprostszym narzędziem umożliwiającym stworzenie profesjonalnej strony. Tytuły publikacji mówią same za siebie! Znajdziesz w nich praktyczne wskazówki i porady, będą Twoim przewodnikim – bez zbędnego gadania i tony screenów.

Czy znajdujesz się w jednej z poniższych sytuacji?

cyfra1

Nie masz własnej strony WWW

Promujesz swój biznes jedynie w obrębie social mediów. Czujesz, że potrzebujesz strony, ale nie masz pojęcia, jak się zabrać za jej wykonanie? Potrzebujesz, aby ktoś poprowadził Cię krok po kroku przez ten proces? Czujesz, że przytłoczona, błądzisz po omacku, masz strzępki informacji na temat popularnego WordPressa, o którym informacje przebijają się tu i ówdzie, ale tak naprawdę nadal nie wiesz, o co w nim chodzi, a chcesz lepiej poznać ten system.

cyfra2

Chcesz być samodzielna

Nie posiadasz obecnie środków na pracę z projektantem, masz za sobą złe doświadczenie w takiej współpracy i planujesz sama zająć się postawieniem strony? Chcesz dowiedzieć się, jakie elementy na stronie są kluczowe. Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę, która przełoży się na działanie? Chcesz być samodzielna w obsłudze swojej strony, wiedzieć, czym są aktualizacje, jak je wykonywać? A może masz stronę, ale brakuje jej uporządkowania, logicznego ułożenia, spójności?

cyfa3

Lubisz się uczyć

Chcesz zlecić stworzenie strony internetowej web designerowi i równocześnie brać aktywny udział w tym projekcie. Chcesz wiedzieć, jakie będą następne kroki z wykonawcą, na co zwrócić uwagę przy budowie strony, co jest istotne i jakie wtyczki się przydadzą? Chcesz poznać WordPressa, dowiedzieć się, czym są wtyczki i dlaczego aktualizacje, o których wszyscy mówią są takie ważne? E-book przygotuje Cię do współpracy z projektantem stron.

cyfra4

Zajmujesz się web designem

Chcesz zostać web designerem i zacząć projektować strony dla innych? A może już nim jesteś i ciekawi Cię, jak ten biznes wygląda “od kuchni”? Przerażają Cię tematy umowy, oferty, formalności, kontakt z klientami? Chcesz dowiedzieć się, jak pozyskiwać klientów, dbać o relacje z nimi i sprawić, żeby do Ciebie wracali? Chcesz otrzymać wskazówki na temat tworzenia oferty i przeprowadzania klienta przez proces projektowy?

Jeśli choć raz odpowiedziałaś „TAK”, to jesteś we właściwym miejscu!

zbuduj unikalną stronę

W E-BOOKACH ZDRADZAM CI MOJE KNOW-HOW

Nie każdy twórca chce opowiadać o praktykach, jakie stosuje w swojej firmie, o podejściu do oferty, umowy, klientów. Ja zdradzam Ci te informacje, a na dodatek dzielę się wieloma przydatnymi wskazówkami na temat działania strony, czy jej budowy. Dzięki e-bookom oswoisz się z tematem WordPressa!

Dlaczego 2 e-booki?

Początkowo miał powstać jeden e-book. Wyłącznie dla web designerów. Na rynku nie ma publikacji, w której są zebrane wszystkie informacje na temat działania tego biznesu. W dobie rozwijającego się świata online’u coraz więcej osób chce się przebranżowić i rozhulać biznes w sieci. To web designerzy pomagają biznesom przenieść się do internetu, musisz mieć ogrom wiedzy nie tylko na temat prowadzenia własnej firmy (dzięki temu możesz doradzić klientom lepsze rozwiązania), ale także na temat budowy strony na WordPressie.

Pisząc e-booka uświadomiłam sobie, że wiele osób nie ma praktycznej wiedzy na temat stron WWW (struktury strony, kluczowych elementów), ignoruje temat zabezpieczeń, dobierania wtyczek, nie wykonuje aktualizacji, popełnia sporo błędów, o których nie ma pojęcia! Dlatego te informacje postanowiłam przenieść do osobnego e-booka, nie zawiera on porad dotyczących prowadzenia biznesu, jedynie praktyczne porady i wskazówki. Drugi zaś e-book w pierwotnym zamyśle pozostał skierowany do osób, które chcą taką firmę prowadzić lub są zainteresowanie, jak ona działa od środka. 

podglad1

wordpress w pigułce!

Postanowiłam wyjść naprzeciw nie tylko web designerom, ale także osobom, które pragną pozyskać wiedzę z zakresu budowy, działania stron na WP. Dzięki publikacjom nauczysz się tworzyć stronę i zwracać uwagę na istotne elementy podczas jej budowy. Praca nad własną stroną będzie dla Ciebie przyjemną codziennością.

podglad2

Co jest wyjątkowego w e-bookach?

Przedstawiają praktyczne wskazówki, informacje poparte doświadczeniem moim i moich klientów. Znajdziesz w nich odpowiedzi na wiele pytań, inspirację do działania, cenne wskazówki, wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu. E-booki w przystępny, prosty sposób wyposażą Cię w wiedzę, której nie znajdziesz w jednym miejscu w sieci.

Pokażę Ci, jak tworzyć moodboardy, gdzie szukać grafik, fontów, jakich narzędzi użyć do tworzenia palet kolorystycznych, jakie programy wykorzystać do tworzenia grafik, zapoznasz się z listą sprawdzonych wtyczek, dowiesz się jak poprawnie wykonać aktualizacje, jakie są najpopularniejsze błędy pojawiające się w WP i jak sobie z nimi poradzić.

W e-booku „Stwórz własną stronę WWW. Praktyczne wskazówki i porady” znajdziesz sporo informacji na temat tego, co umieścić na stronie oraz jak przedstawić markę w sieci.

Wybierz e-booka dla siebie

stworz-wlasna-strone

Stwórz własną stronę WWW.
Praktyczne wskazówki i porady

Wybierz ten e-book, jeśli:

 • samodzielnie chcesz stworzyć swoją stronę WWW,
 • poznać podstawy WordPressa,
 • chcesz nie tylko wiedzieć, jak zbudować stronę, ale co na niej umieścić,
 • chcesz otrzymać mnóstwo wskazówek, jak przedstawić markę w sieci,
 • masz stronę na WP i chcesz zrozumieć, jak ona działa,
 • chcesz zdobyć praktyczną wiedzę, która przełoży się na działanie,
 • nie wiesz nic na temat budowy strony WWW,
 • chcesz być na bieżąco z obecnymi trendami w web designie,
 • lubisz mieć kontrolę nad swoją marką i chcesz sama obsługiwać witrynę w sieci,
stworz-wlasna-strone

Pracuj i zarabiaj jako web designer.
Przewodnik biznesowy

Wybierz ten e-book, jeśli:

 • chcesz zostać web designerem,
 • chcesz zacząć projektować strony dla innych,
 • zaczynasz przygodę z web designem,
 • przerażają Cię tematy umowy, oferty, formalności, kontaktu z klientami,
 • działasz w tej branży i chcesz przeczytać o doświadczeniach innej web designerki,
 • chcesz otrzymać cenne wskazówki na temat zarządzania firmą w tej branży,
 • chcesz się dowiedzieć, jak pozyskiwać klientów i jak dbać o relacje z nimi, 
 • lubisz czytać o innych biznesach,
 • chcesz poznać tajniki pracy web desginera i zobaczyć ten biznes od środka,
 • szukasz inspiracji do działania.
pakiet-2-ebookow

Ekstra pakiet
dwóch e-booków

Wybierz ten e-book, jeśli:

 • chcesz zdobyć kompleksową wiedzę na temat web designu (od działania firmy po działanie na WP),
 • jesteś web designerem, działasz na makietach, a chcesz zacząć robić strony od razu na WordPressie,
 • chcesz się przebranżowić,
 • jesteś web designerem i chcesz uzupełnić swoją wiedzę z zakresu budowy stron,
 • chcesz zdobyć wskazówki, jak przedstawić markę w sieci.

Ekstra bonusy do każdego e-booka!

bonus3
bonus-lwtyczki

Przeczytaj opinie

„JAK STWORZYĆ STRONĘ WWW? Wiecie? Jeżeli nie, a chcielibyście zaoszczędzić na zrobieniu swojej, albo zacząć pracować jako web designer, to z tymi e-bookami dacie radę!

Od wielu lat korzystam z usług @kasia.mediainmotion przy projektach stron. Z Kasią robiłyśmy razem trzy strony! I sklep, w którym możecie kupić moje książki – www.katarzynarzepecka.pl
Kasia jest specjalistką, którą zawsze polecam znajomym – rzetelna, pracowita, utalentowana, z przeogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. To osoba którą chce się mieć w swoim zespole. To, że współpracujemy razem kilka lat niezmiennie, mówi samo za siebie.

I ta sama Kasia właśnie dziś wypuściła swoje książki na rynek, nad którymi pracowała wiele miesięcy – JEDYNE TAKIE W POLSCE – w których w sposób rzetelny przeprowadza po tym, jak stworzyć stronę internetową od podstaw i bez użycia gotowego szablonu. Po tym e-booku dostaniecie wiedzę, dzięki której sami będziecie mogli pracować jako projektant stron! Ludzie płacą krocie na różnych kursach, a Kasia wszystko zebrała razem, by podzielić się tym z innymi. Zdradziła tajemnice, o których się nie pisze w Internecie”.

287845100_429529605846573_2774207537865747898_n
Beata
Beata

Zajrzyj do środka

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonana, to zobacz SPIS TREŚCI!

Jeśli jesteś lub chcesz być web designerem…

Koniecznie zapoznaj się z obiema publikacjami! Nie wyobrażam sobie, że istnieją web designerzy, którzy implementują stronę na WP, ale nie wiedzą, czym jest baza danych, kopia zapasowa, nie zwracają uwagi na bezpieczeństwo strony, nie informują klientów o potrzebie wykonywania aktualizacji. To są realne przykłady z mojej codziennej pracy! E-book „Stwórz własną stronę WWW” uzupełni tę wiedzę.

W e-booku „Pracuj i zarabiaj jako web designer” pokażę Ci kilka ścieżek, którymi można podążać będąc projektantem stron WWW, głównie skupiam się na WP. Dowiesz się od czego zacząć taki biznes, poznasz podstawy pracy projektanta stron. Odpowiem na pytania, jak pozyskiwać klientów i dbać o relacje z nimi. Pokażę Ci sposoby, jak zatrzymać ich na dłużej. Otrzymasz wskazówki na przygotowanie perfekcyjnej oferty. Poznasz proces projektowy i jego poszczególne etapy. Opowiem Ci moją historię, od fotografki do web designerki, historię małego biznesu, w którego sukces prawie nikt nie wierzył.

ebooki
kasia-ebook

kim jestem?

Nazywam się Kasia Nowak. Jestem webdesignerem i graphic designerem; kocham życie, swoją pracę i… kawę! Od kiedy pamiętam pasjonował mnie świat online i z uwagą śledziłam wszystkie zmiany, jakie w nim zachodziły. Skończyłam studia z socjologii, ale szybko zrozumiałam, że to nie dla mnie. Chciałam pomagać ludziom urzeczywistniać ich marzenia i wizję własnego biznesu. Wspierać w tym, co jest dla nich trudne. Sprawiać, że to co niemożliwe, staje się możliwe. Tak powstało Media in Motion – miejsce, które daje mi poczucie spełnienia, a moim klientom pozwala wyróżnić się na rynku. 

Od ponad 5 lat pomagam klientom w budowaniu małych i dużych biznesów poprzez stworzenie miejsc w sieci, które nie tylko świetnie się prezentują, ale też przyciągają uwagę i są przyjazne w użytkowaniu. Dbam zarówno o stronę wizualną, jak też techniczną projektów. Nie korzystam z gotowych szablonów, każde zlecenie jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby Klienta. Nie boję się wyzwań i skomplikowanych zadań.

FAQ – Pytania i odpowiedz