Skip to content
Menu
0
Your cart is empty. Go to Shop
pracuj i zarabiaj

Nowość! e-book:

pracuj i zarabiaj jako
web designer

PRZEWODNIK BIZNESOWY

Pobierz spis treści i darmowy fragment e-booka!

landing-strzalka

Czy znajdujesz się w jednej z poniższych sytuacji?

  • Chcesz zostać web designerem i zacząć projektować strony dla innych?
  • A może już nim jesteś i ciekawi Cię, jak ten biznes wygląda u mnie “od kuchni”?
  • Przerażają Cię tematy umowy, oferty, formalności, kontaktu z klientami?
  • Chcesz dowiedzieć się, jak pozyskiwać klientów, dbać o relacje z nimi i sprawić, żeby do Ciebie wracali?
  • Chcesz otrzymać wskazówki na temat tworzenia oferty i przeprowadzania klienta przez proces projektowy?

Jeśli choć raz odpowiedziałaś „TAK”, to jesteś we właściwym miejscu!

Na rynku nie ma publikacji, w której są zebrane wszystkie informacje na temat działania tego biznesu. W dobie rozwijającego się świata online’u coraz więcej osób chce się przebranżowić i rozhulać biznes w sieci. To web designerzy pomagają biznesom przenieść się do internetu, musisz mieć ogrom wiedzy nie tylko na temat prowadzenia własnej firmy (dzięki temu możesz doradzić klientom lepsze rozwiązania), ale także na temat budowy strony na WordPressie.

Co jest wyjątkowego w e-booku?

Przedstawia praktyczne wskazówki, informacje poparte doświadczeniem moim i moich klientów. Znajdziesz w nim odpowiedzi na wiele pytań, inspirację do działania, cenne wskazówki, wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu. E-book w przystępny, prosty sposób wyposażą Cię w wiedzę, której nie znajdziesz w jednym miejscu w sieci.

Przekonaj się, że e-book jest tym, czego właśnie szukasz!

podglad1
kasia-ebook

kim jestem?

Nazywam się Kasia Nowak. Jestem webdesignerem i graphic designerem; kocham życie, swoją pracę i… kawę! Od kiedy pamiętam pasjonował mnie świat online i z uwagą śledziłam wszystkie zmiany, jakie w nim zachodziły. Skończyłam studia z socjologii, ale szybko zrozumiałam, że to nie dla mnie. Chciałam pomagać ludziom urzeczywistniać ich marzenia i wizję własnego biznesu. Wspierać w tym, co jest dla nich trudne. Sprawiać, że to co niemożliwe, staje się możliwe. Tak powstało Media in Motion – miejsce, które daje mi poczucie spełnienia, a moim klientom pozwala wyróżnić się na rynku. 

Od ponad 5 lat pomagam klientom w budowaniu małych i dużych biznesów poprzez stworzenie miejsc w sieci, które nie tylko świetnie się prezentują, ale też przyciągają uwagę i są przyjazne w użytkowaniu. Dbam zarówno o stronę wizualną, jak też techniczną projektów. Nie korzystam z gotowych szablonów, każde zlecenie jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby Klienta. Nie boję się wyzwań i skomplikowanych zadań.