Skip to content
Menu
0
Your cart is empty. Go to Shop
stworz-wlasna-strone

Nowość! e-book:

Stwórz własną

stronę www

PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI I PORADY

Pobierz spis treści i darmowy fragment e-booka!

landing-strzalka

Strona www w sieci jest sercem biznesu. Miejscem, w którym możesz w pełni wyrazić siebie i podkreślić osobowość marki, którą rozwijasz. E-book pozwoli Ci ruszyć z miejsca i zająć się tym, co spędza Ci sen z powiek! Po lekturze zdobędziesz wiedzę potrzebną podczas budowy oraz obsługi strony www na WordPressie, który jest obecnie najpopularniejszym i najprostszym narzędziem umożliwiającym stworzenie profesjonalnej strony. Tytuł publikacji mówi sam za siebie! Znajdziesz w nim praktyczne wskazówki i porady, będą Twoim przewodnikim – bez zbędnego gadania i tony screenów.

Czy znajdujesz się w jednej z poniższych sytuacji?

cyfra1

Nie masz własnej strony www

Promujesz swój biznes jedynie w obrębie social mediów. Czujesz, że potrzebujesz strony, ale nie masz pojęcia, jak się zabrać za jej wykonanie? Potrzebujesz, aby ktoś poprowadził Cię krok po kroku przez ten proces? Czujesz, że przytłoczona, błądzisz po omacku, masz strzępki informacji na temat popularnego WordPressa, o którym informacje przebijają się tu i ówdzie, ale tak naprawdę nadal nie wiesz, o co w nim chodzi, a chcesz lepiej poznać ten system.

cyfra2

Chcesz być samodzielna

Nie posiadasz obecnie środków na pracę z projektantem, masz za sobą złe doświadczenie w takiej współpracy i planujesz sama zająć się postawieniem strony? Chcesz dowiedzieć się, jakie elementy na stronie są kluczowe. Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę, która przełoży się na działanie? Chcesz być samodzielna w obsłudze swojej strony, wiedzieć, czym są aktualizacje, jak je wykonywać? A może masz stronę, ale brakuje jej uporządkowania, logicznego ułożenia, spójności?

cyfa3

Lubisz się uczyć

Chcesz zlecić stworzenie strony internetowej web designerowi i równocześnie brać aktywny udział w tym projekcie. Chcesz wiedzieć, jakie będą następne kroki z wykonawcą, na co zwrócić uwagę przy budowie strony, co jest istotne i jakie wtyczki się przydadzą? Chcesz poznać WordPressa, dowiedzieć się, czym są wtyczki i dlaczego aktualizacje, o których wszyscy mówią są takie ważne? E-book przygotuje Cię do współpracy z projektantem stron.

Jeśli choć raz odpowiedziałaś „TAK”, to jesteś we właściwym miejscu!

Co jest wyjątkowego w e-bookach?

Pokażę Ci, jak tworzyć moodboardy, gdzie szukać grafik, fontów, jakich narzędzi użyć do tworzenia palet kolorystycznych, jakie programy wykorzystać do tworzenia grafik, zapoznasz się z listą sprawdzonych wtyczek, dowiesz się jak poprawnie wykonać aktualizacje, jakie są najpopularniejsze błędy w WP i jak sobie z nimi poradzić.

Publikacja wyposaży Cię w praktyczną wiedzę, którą wdrożysz podczas budowy strony – jest to e-book zmuszający do pracy własnej. E-book zawiera nie tylko informacje na temat budowy strony, ale też zaznajamia Cię z działaniem WordPressa. Czy masz świadomość, jak ważne są aktualizacje? Wybierasz wtyczki nie zwracając uwagi na ich źródło? Kupiłaś kilka motywów, ale żaden nie spełnia Twoich oczekiwań? Poznaj buildery, o których piszę. Po lekturze e-booka sprawdzisz, czy Twoja strona nie zawiera najpopularniejszych błędów!

Przekonaj się, że e-book jest tym, czego właśnie szukasz!

podglad2

wordpress w pigułce!

kasia-ebook

kim jestem?

Nazywam się Kasia Nowak. Jestem webdesignerem i graphic designerem; kocham życie, swoją pracę i… kawę! Od kiedy pamiętam pasjonował mnie świat online i z uwagą śledziłam wszystkie zmiany, jakie w nim zachodziły. Skończyłam studia z socjologii, ale szybko zrozumiałam, że to nie dla mnie. Chciałam pomagać ludziom urzeczywistniać ich marzenia i wizję własnego biznesu. Wspierać w tym, co jest dla nich trudne. Sprawiać, że to co niemożliwe, staje się możliwe. Tak powstało Media in Motion – miejsce, które daje mi poczucie spełnienia, a moim klientom pozwala wyróżnić się na rynku. 

Od ponad 5 lat pomagam klientom w budowaniu małych i dużych biznesów poprzez stworzenie miejsc w sieci, które nie tylko świetnie się prezentują, ale też przyciągają uwagę i są przyjazne w użytkowaniu. Dbam zarówno o stronę wizualną, jak też techniczną projektów. Nie korzystam z gotowych szablonów, każde zlecenie jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby Klienta. Nie boję się wyzwań i skomplikowanych zadań.